می توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

بله، این امکان می تواند توسط کارشناسان فروشگاه گنجینه، انجام شود و بعد از اتمام ثبت سفارش، تمامی توضیحات لازم و پیش فاکتور رسمی به خریداران ارسال می شود.
لطفا توجه داشته باشید که فروشگاه گنجینه به دلیل تسریع در فرآیند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، پیشنهاد می کند که خریداران گرامی، محصولات مورد نظر خودشان را به صورت اینترنتی ثبت کنند.

آیا می توان یک محصول سفارشی و با توجه به درخواست مشتری تولید شود؟

در این خصوص باید توجه داشت که برای هر محصول، یک بخش با نام ” گزینه های در دسترس” وجود دارد که می توان  رنگ و طرح محصولات را تغییر داد و با توجه به درخواست مشتری، ثبت می شود و مورد پردازش فروشگاه گنجینه قرار می گیرد.

در فروشگاه اینترنتی گنجینه ، چگونه می توانم از وضعیت سفارشم مطلع شوم؟

فروشگاه گنجینه در هر مرحله، وضعیت سفارش را به شما به صورت ارسال پیامک و همچنین تماس تلفنی، اطلاع رسانی می کند و زمان تحویل و پیگیری های لازم ، قطعا مرحله به مرحله توسط فروشگاه گنجینه ، پیگیری خواهد شد.
لطفا توجه داشته باشید که فروشگاه گنجینه ، فقط با شماره های: 30004554558080 اقدام به ارسال پیامک می کند و فقط با شماره های درج شده در وبسایت، با خریداران تماس حاصل می نماید. لذا هرگونه ارسال پیامک و یا تماس تلفنی تحت عنوان گنجینه ، با هر شماره ی دیگر تخلف و سوء استفاده از نام گنجینه می باشد و در صورت دریافت چنین پیامکی ، لطفا جهت پیگیری قانونی آن به Info@ganjinehco.com اطلاع دهید.

آیا سفارشم را می توانم تغییر دهم؟

تا قبل از نهایی کردن سفارش، امکان انواع تغییرات در محصولات و استفاده از گزینه های در دسترس وجود دارد. ولی پس از نهایی کردن سفارش، امکان ایجاد تغییرات وجود ندارد؛ و هرگونه تغییراتی را باید طی تماس تلفنی با کارشناسان فروش، مطرح کرد.

برای اطمینان از پردازش محصولی که ثبت سفارش کرده ام، آیا نیاز به تماس تلفنی با فروشگاه گنجینه می باشد؟

خیر، بعد از ثبت سفارش، پردازش سفارشات به صورت خودکار با برسی کارشناسان فروش صورت می گیرد و با توجه به اولویت سفارشات، به صورت تلفنی نیز با شخص سفارش دهنده هماهنگ می شود. لازم به ذکر است مرحله به مرحله وضعیت سفارش به صورت ارسال پیامک به مشتریان عزیز اطلاع رسانی می شود.

آیا برای خرید از گنجینه، نیاز به ایجاد حساب کاربری می باشد؟

خیر، نیازی به ایجاد حساب کاربری نیست؛اما فروشگاه گنجینه ایجاد حساب کاربری را برای تمامی مشتریان، قبل از خرید پیشنهاد می کند. زیرا با ایجاد یک حساب کاربری در فروشگاه گنجینه، از ویژگی هایی متمایز برخوردار می شوید که از قبیل:
1. به سادگی در کمترین زمان، اطلاعات خود را ویرایش کنید.
2. از تاریخچه ی خرید های قبلی خود، مطلع شوید.
3.در زمان های خاص و مشخص شده، از کوپن های تخفیف بهره مند شوید.
4.تراکنش ها و پرداختی های خود را کنترل کنید.

چگونه مطمئن باشم بعد از خرید، کالا به دست من می رسد؟

علاوه بر سابقه تولید، تجربه و محتوای کامل فروشگاه تخصصی تجهیزات کتابخانه ای و اداری گنجینه، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی، به فروشگاه گنجینه رسمیت و اعتبار اعطا کرده است. نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت،معدن و تجارت، پس از برسی نحوه ی عملکرد آن با قوانین، اعطا می شود. و همچنین این برسی به صورت مداوم می باشد. که برای صحت نماد اعتماد الکترونیک می توان با کلیک بر روی نماد، از اعتبار نماد اطمینان حاصل بفرمایید. که در ادامه می توان به سابقه ی چندین ساله ی تولید و تحویل سالم و مطابق با خرید انجام شده را، به تعداد زیادی از مشتریان، اشاره کرد. که این امر باعث شده است که فروشگاه گنجینه، در چندین سال اخیر با برنامه ریزی دقیق و قیمت های مناسب و رقابتی، بتوانداطمینان مشتریان خود را حفظ کند. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و محصول مورد نظر خود را، کاملا مشابه با تصویر و اطلاعات مطرح شده، تحویل بگیرید.

آدرس کارخانه تولیدی گنجینه کجاست؟

اصفهان جاده شیراز روبروی شماره گذاری خیابان شهید مدنی پلاک ۱۷

آدرس دفتر فروش گنجینه، کجاست ؟

اصفهان جاده شیراز روبروی شماره گذاری خیابان شهید مدنی پلاک ۱۷

گنجینه چیست؟

تولید کننده تجهیزات کتابخانه ای و اداری با ربع قرن تجربه وارائه باکیفیت ترین تجهیزات کتابخانه ای و رعایت استانداردهای بین المللی شروع بکار نموده است.