بلاگ

ارتباط ارتفاع میز تحریر و سن افراد

ارتباط سن و قد افراد با ارتفاع میز تحریر و صندلی مطالعه

ارتباط بین ارتفاع میز تحریر و سن افراد:

سلام آیا تا به حال از خود پرسیده اید که ارتفاع مناسب میز تحریر و یا صندلی مطالعه که از آن استفاده میکنید ، متناسب با سن و قد شما هست؟ در این مقاله به ارتباط بین ارتفاع میز تحریر و سن افراد به صورت مفصل پرداخته میگردد. شرکت گنجینه تولید کننده تجهیزات کتابخانه ای مدرن و تجهیزات اداری و خانگی مفتخر است بهترین کیفیت مد نظر شما را ارائه دهد. همانگونه شعار همیشگی گنجینه این چنین بوده است.

اگر در هنگام مطالعه دچار خستگی زودرس ، کمر درد و عدم تمرکز می شوید یکی از بزرگترین احتمالات ممکن عدم تناسب ارتفاع صندلی و میز تحریر شما با توجه به قد و سن شما است.متاسفانه یکی از مواردی که در کشور ما رعایت نمی‌شود، تناسب اندازه میز و صندلی با سن و قد افراد است. عدم رعایت این مهم و صرف زیبایی و ظاهری وسوسه‌انگیز، انواع مشکلات کمردرد، پادرد و گردن‌درد، کاهش کارایی افراد و هزینه‌های سنگین درمانی را در طول زمان، به دنبال دارد.

میز تحریر چوبی یک نفره گنجینه

میز تحریر چوبی یک نفره گنجینه

به جز طرز نشستن،‌ نحوه خوابیدن، نوع راه رفتن و نوع کفش انتخابی نیز در میان ما کاملا استاندارد نیست. حتی آموزش‌های لازم به افراد برای اصلاح کردن این سبک از زندگی هم کمتر دیده می‌شود.این مسئله در تمام سنین به خصوص در کودکان که ستون فقرات نرم‌تری دارند و ساعات نه چندان کمی را در مدرسه صرف یادگیری می‌نمایند از یک سو و در افراد بزرگسال که در محیط کار مدام با کامپیوتر در ارتباطند و زمان بیشتری صرف نشستن می‌کنند، از سوی دیگر دارای اهمیت است.

با انتخاب اندازه صحیح میز تحریر و صندلی مطالعه (بهترین گزینه و متریال برای میز تحریر و صندلی مطالعه استفاده از چوب می باشد. زیر استحکام بسیار خوبی داشته و حس آرامش و گرما و انرژی بیشتری را به شخص منتقل می کند.)، ضمن سلامت ستون‌فقرات، سطح تمرکز در مدارس و محیط‌های آموزشی نیز افزایش می‌یابد.در واقع نشستن روی صندلی‌های غیراستاندارد باعث فشار روی ستون مهره کمری و پشتی شده و در درازمدت سبب تخریب و آرتروز ستون مهره‌ها می‌شود.ارتفاع میز و صندلی از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که کف پا روی سطح زمین قرار بگیرد و بر آن تقریبا عمود باشد.

از این رو صندلی مطالعه شرکت گنجینه علاوه بر رعایت کردن موارد استاندارد  ارتفاع و پهنای پشتی و نشیمنگاه دارای طراحی ارگونومیک بوده به گونه ای که پشتی صندلی دارای قوس استاندارد بوده و نیز نشیمنگاه صندلی چوبی نیز دارای برجستگی ها و فرورفتگی های استانداری جهت افزایش راندمان هنگام مطالعه می باشد.گنجینه مفتخر است که طی 25 سال توانسته است در پروژه های فراوانی بسیاری از کتابخانه ها و مراکز علمی کشور را تجهیز نماید.

ارتباط سن و قد افراد با ارتفاع میز تحریر و صندلی مطالعه

ارتباط سن و قد افراد با ارتفاع میز تحریر و صندلی مطالعهمیز ت

طول نشیمنگاه صندلی مطالعه چوبی مهم و باید متناسب با طول ران باشد، در غیر این صورت باعث خم‌شدن زانو شده و فرد از پشتی صندلی مطالعه فاصله می‌گیرد که ‌این با اصول استاندارد سازگار نیست.وجود زیرپایی در حین نشستن پشت میز ضروری است.راست نشستن بیش از حد باعث درد در ستون مهره‌ها و عضلات کمر می‌شود. پس اگر مدت طولانی از صندلی مطالعه استفاده می‌کنید، باید زاویه نشیمنگاه و پشتی ثابت بماند تا کمترین فشار به ستون مهره کمری وارد شود.

ارتفاع میز تحریر و صندلی مطالعه چقدر باید باشد؟

جدول زیر تناسب ارتفاع میز تحریر و صندلی مطالعه را با سن افراد در شش سایز مختلف نشان می‌دهد. هنگام خرید این اندازه‌ها را به یاد داشته باشید.

ارتباط سن و قد افراد با ارتفاع میز تحریر و صندلی مطالعه

ارتباط سن و قد افراد با ارتفاع میز تحریر و صندلی مطالعه

کدام میز تحریر و چگونه و از کجا بخریم؟

اگر تصمیم گرفتید به خرید میز تحریر گرفتید سعی کنید یک میز تحریر چوبی استاندارد را انتخاب کنید که بتواند نیاز ها و مشکلات شمارا حل کند سعی کنید میز تحریر را از فروشگاه های معتبر که محصولات با کیفیت بالا ارائه میدهند خریداری کنید.شرکت گنجینه با سابقه ای درخشان در صنعت تولید تجهیزات کتابخانه ای نامی آشنا در تمامی کتابخانه ها و مراکز علمی کشور به حساب می آید.بدین منظور به راحتی میتوانید از فروشگاه اینترنتی گنجینه خرید نمایید.

میز تحریر - میز مطالعه - صندلی - تخت خواب تاشو - فروشگاه گنجینه

ارسال رایگان میز تحریر برای ساکنین شهر اصفهان- تولید میز تحریر و قفسه کتاب

مشتریان عزیز جهت مشاهده ویدیوی تمامی محصولات ما میتوانید با از روش های زیر با ما در ارتباط باشید:

کانال تلگرام گنجینهhttps://t.me/ganjineh_choobin

کانال آپارات گنجینه: https://www.aparat.com/ganjinehco

جهت ارتباط با پشتیبان تلفنی گنجینه با شماره 03131310600 و یا  03131310700 در ساعات اداری (8 صبح الی 4 بعد ازظهر) در تماس باشید.

مشاهده تمامی مدل میز تحریر مدرن گنیجنه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.